MBA و نحوه اخذ مدرک MBA مورد تایید وزارت علوم ایران
سپتامبر 20, 2018
چگونه مدرک بین المللی از آکادمی های آمریکا، انگلستان، آلمان، کانادا بگیریم ؟
سپتامبر 20, 2018

آرمان

مرکز آرمان

مرکز آرمان، مرکزی برای برگزاری دوره های آموزشی غیر حضوری بوده که با استفاده از عقد تفاهم نامه با دانشگاهها امکان ثبت نام دارد. در مرکز آرمان نگرانی های متعددی نظیر دریافت مدرک معتبر برای محیط کار، امکان دریافت مدرک با توجه به تخصص، امکان دریافت مدرک معتبر بر اساس سوابق کاری و تجربه در همه مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد برطرف می شود.

 آرمان

برخی ویژگی در این مرکز باعث شده است که بسیاری افراد ترجیح بدهند، برای ادامه تحصیل و یا دریافت مدرک معتبر به مرکز آموزش های مجازی آرمان مراجعه کنند. در ذیل به برخی از این محاسن اشاره می کنیم:

  • این مرکز با داشتن مجوز و امضاء تفاهم نامه با دانشگاه آزاد اسلامی و علمی کاربردی و وزارت صنعت و معدن سازمان مدیریت و برنامه ریزی، وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی قادر است برای افرادی که شرایط و مدارک لازم را دارند، مدرک معتبر ثبت نام کند.
  • مزیت دیگری که این مرکز دارد، صدور گواهینامه و مدرک معتبر برای افراد بر اساس سوابق کاری است یعنی بر اساس سالهای کاری امکان صدور مدرک معادل کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد وجود دارد.

آیا مدرک آرمان قابل ترجمه است؟

کلیه مدارک صادر شده توسط این مرکز قابل ترجمه با سربرگ قوه قضاییه بوده و امکان استفاده از آن در کشورهای دیگر وجود دارد. افرادی که دوره های مجازی مرکز آرمان را می گذرانند بعد از پایان دوره و قبولی در آزمون مربوطه می توانند مدرک معتبر دریافت کرده و بعد از ترجمه آن به عنوان یک گواهی نامه معتبر برای کار در کشورهای دیگر استفاده کنند.

نحوه اخذ مدرک معتبر برای مصاحبه دکتری در آرمان

برخی رشته های دانشگاهی در مقطع دکتری نیاز به مدرک مصاحبه و رزومه قوی دارند و این بخشی از امتیاز آن محسوب می شود. آرمان با برگزاری دوره های غیر حضوری و آموزش آنلاین می تواند این مدرک را در طی بیست روز در اختیار متقاضیان قرار دهد. علاوه بر آن، این مرکز می تواند مدارک بین المللی از دانشگاه آزاد، علمی کاربردی و کلیه دانشگاههای معتبر انگستان، امریکا، آلمان و کانادا صادر کرده که قابل استعلام بوده و امکان استفاده از آنها در موقعیت های شغلی مرتبط وجود دارد.

رشته های ارائه شده در آرمان

تقریبا این مرکز همه رشته های مهندسی و علوم انسانی شامل روانشناسی، گردشگری، حسابداری، زبان انگلیسی، شبکه و کامپیوتر،کشاورزی، مدیریت، معماری، عمران، مکانیک، متالورژی و کلیه رشته های هنری را ارائه داده و می تواند بعد از پایان دوره و بدست آوردن نمره قبولی مدرک معتبر صادر کند.