دوره و آموزش هنر بصورت مجازی و غیرحضوری و نحوه اخذ مدرک ملی و بین المللی

دوره و آموزش معارف و حقوق بصورت مجازی و غیرحضوری و نحوه اخذ مدرک ملی و بین المللی
آوریل 23, 2018
دوره و آموزش مهارت های هفت گانه ICDL بصورت مجازی و غیرحضوری و نحوه اخذ مدرک
آوریل 23, 2018

دوره و آموزش هنر بصورت مجازی و غیرحضوری و نحوه اخذ مدرک ملی و بین المللی

دوره و آموزش هنر بصورت مجازی و غیرحضوری و نحوه اخذ مدرک ملی و بین المللی

برای اخذ مدرک در دوره ی هنر با زیر شاخه های فیلمنامه نویسی. گریمور سینما ،تياتر وتلویزیون. اشنایی با اصول کارگردانی سینماو تلویزیون. کارگردان تياتر. نمایش نامه نویسی. اصول صفحه آرایی. رهبری ارکستر. روش های به پوشی. نوازنده پیانو. روتوش عکاسی دیجیتال. گیتار فلامنکو. گیتار کلاسیک. نوازنده سه تار. مدیریت فرهنگی و هنری. و سایر زیر شاخه ها میتوانید در مرکز آموزش های غیرحضوری آرمان شرکت کرده و مدرک معتبر دریافت نمایید.

دوره ی آموزش هنر بصورت مجازی و غیرحضوری بوده و نیاز به صرف وقت برای رفتن به کلاس نیست و با تمرکز بیشتری میتوان به یادگیری پرداخت. طول مدت دوره ها یک ماه بوده و با ارسال بسته های آموزشی برای دانشپذیران ارائه می گردد. سپس دانشپذیر با ارسال دانسته های خود در قالب یک مقاله و یا با شرکت در آزمون آنلاین ارزشیابی گردیده و برای وی مدرک پایان دوره مربوطه صادر می گردد.

مدارک ملی از دانشگاه آزاد و دانشگاه علمی کاربردی میباشد که تعرفه آن 380 هزار تومان میباشد.

مدارک بین المللی از آکادمی های آلمان، آمریکا، کانادا، انگلستان و … میباشد که تعرفه آن 185 هزار تومان + 380 هزار تومان میباشد.

این مدارک معتبر و قابل استعلام میباشند.

علاقمندان به دوره هنر میتوانند از طریق سایت مرکز آموزش های غیرحضوری آرمان بصورت آنلاین ثبت نام کرده و یا با شماره های زیر تماس بگیرند:

02128427862
09918095791
09918095794
09918095785